Bobcat Kiralama


Yaklaşan kış ile birlikte alışveriş merkezleri, işyerleri, inşaat sahaları kar kürüme işleri yapılmaktadır. Zamandan ve insan gücünden büyük tasarruf sağlayan bobcat ile günlük kirala yapabilirsiniz.

Bobcat Kiralayarak Zamandan Ve Paradan Tasarruf Sağlayabilirsiniz.
Bobcat kendi etrafında 360 derece dönebilme özelliği, yapılacak işleme göre değişebilen ataşmanları sayesinde proje ve çalışmalarınızda sizlere hareket kolaylığı esneklik ve zaman tasarrufu sağlar, Bobcat güçlüdür, bobcat terlemez, nazlanmaz, insanın yapamıyacağı her türlü işlemi kolaylıkla gerçekleştirir, bu nedenle bobcat kiralamak en uygun çözümdür.

Bobcat zaman ve paranızı size bırakır. 5 kişinin 10 günde yaptığı işi 1 günde bitirir bu sayede gereksiz zaman ve personel ücreti ödemezsiniz işinizi hızlı ve kaliteli şekilde sürdürürsünüz,Bobcat kiralamak maliyeti düşürmenin ve iş hızını arttırmanın en uygun yoludur. Bobcat ile toprak kazımı, bobcat ile yükleme boşaltma, bobcat ile arazi temizleme, bobcat ile yük taşımı yapabilirsiniz. İş Makineleri Merkezi İstanbul da faliyet göstermekte olup tüm Türkiye ye kiralama yapılmaktadır.

Bobcat kiralıyarak en uygun fiyata zaman ve para tasarrufu yapabilirsiniz, bobcat yapısı itibariyle dar alanlarda yapı çalışmalarını kolaylıkla yapabilmenizi sağlar, diğer yükleyiciler büyük boyutları nedeniyle çalışmalarınızı kısıtlarken bobcat isteklerinizi tam anlamıyla yerine getirir ve diğer iş makineleri karşısında tüm vasıfları ile öne çıkar.

Bobcat 1.200Kg.Kaldırma kapasitesine sahiptir.Değistirilebilir ataşmanları ile bircok yerde farklı işlerin uygulanmasında kolaylık sağlar.Forklift ataşmanı ile yaklaşık 900Kg Kaldırabilir.
İş Makineleri Merkezi, bobcat satışı ve kiralamanın yanı sıra ihtiyaç duydugunuz tüm iş makinelerinin temini ve kiralama hizmetini vermektedir. İhtiyaç duyduğunuz bobcat ve özelliklerini bizi arayarak müşteri temsilcilerimizle birlikte belirleyebilirsiniz.

Bobcat Mini Yükleyici, alanında icat edilen ilk ve rakibi olmayan özelliklere sahip iş makinesidir.

Çok amaçlı yükleyiciler olup, dünyanın her yerinde başarıyla hizmet vermektedir. Makina 4 teker çekişlidir, önünde kepçesi bulunmakta ve istendiği takdirde kepçesi 1 dk gibi kısa bir sürede çıkartılarak yaklaşık 60 değişik ataşmandan herhangi biri takılabilmektedir.

Ataşman değiştirme özelliği nedeniyle değişik işler için komple makina almak yerine mevcut makinaya sadece ataşman alarak çok daha ekonomik çözüm sağlanabilir.

Bobcat’lar kendi etrafında 360° dönme özelliğine sahiptir. Bu özelliğiyle çok dar yerlerde, son derece süratli çalışabilir.

Bobcat Kiralayarak işlerinizi uygun fiyata ve kısa sürede bitirebilir, projelerinizi tam zamanında teslim edebilirsiniz.

Bobcat proje ve işlerinizde sizlere hız kazandırır, operatör ile birlikte yada operatörsüz, bobcat kiralamak için müşteri temsilcilerimizi arayabilirsiniz, Saatlik, Günlük, Haftalık Yada Aylık Kiralıyabilirsiniz, En iyi fiyat ve müşteri memnuniyeti garantisiyle sizlere kurumsal olarak kiralama hizmeti sunan İş Makineleri  Merkezi sizlere kiralık bobcat ve kiralık iş makineleri ile hertürlü inşaat malzemeleri temininde sizlere yardımcı olmaktan onur duyar.

kar küreme bobcat ile

kar küreme bobcat ile

tuzla liman kiralık bobcat

tuzla liman kiralık bobcat

Kiralık Bobcat Üsküdar

Kiralık Bobcat Üsküdar

Kirala Bobcat

Kirala Bobcat